Menu
Your Cart
Kampanyalı Ürünlerde vade farksız 12 taksit imkanı. Pcpmarket.com. 

PCP MARKET TARTIŞMA PLATFORMU RSS Feed

13 May PCP Havalı Tüfek Nedir?
admin 0 152
PCP havalı tüfen son zamanlarda adından sözettiren Pre Charget Pneumatics kelimelerinin başarfleri ile olşan PCP kelimesi ile adlandırılmaktadır. Kısacası sıkıştırılmış hava ile çalışan sistemler anlamına gelmektedir.Siz de PCP tercih eder misiniz?Kullandığınız PCP modelleri var mı?PCP tüfeklerin artıları ve eksi yanları nelerdir?Sizce nasıl bir PC..
13 May Av Tüfeği Aksesuarları
admin 0 126
Av Tüfeği AksesuarlarıGünümüzde av tüfekleri geniş bir yelpazeye sahiptir.Tek kırma Süper PozeÇifteYarı otomatikPompalıBu çeşitlilik içerisinde kullanım alanınıza uygun olarak seçim yapacağınız av tüfeklerinin aksesuarları da çeşitlilik göstermektedir. Bunlara ilave olarak hava basıncı ile çalışan havalı kırma ve pcp havalı tüfekler de vardır. Akse..
11 May Yivsiz Av Tüfeği
admin 0 154
YİVSİZ AV TÜFEĞİAteşli silahların 13. yüzyılda kullanılmaya başlaması öncelikle askeri alanda oldu. Sıradan vatandaşlarca sahip olunması mümkün olmayan ateşli silahlar yaygınlaştıkça avcılık içinde kullanılmaya başlandı. Ancak 17. yüzyıla kadar ateşli silahlar ok ve yayın avcılıktaki yerine yaklaşamadı. 1840 ila 1850 yılları arasında namludan doldu..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.Gizlilik Politikası.